x

Apie Elektromarkt

Elektromarkt – vienas didžiausių buitinės elektrotechnikos ir kompiuterinės įrangos prekybos tinklų Lietuvoje, vykdantis mažmeninę ir elektroninę prekybą. Tinklas turi 13 parduotuvių 9 didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

ELEKTROMARKT siūlo patrauklų prekės kainos ir kokybės santykį, o itin platus asortimentas leidžia kiekvienam pirkėjui palyginti įvairių gamintojų produktus ir pasirinkti jam labiausiai tinkantį variantą.

Parduotuvėse ELEKTROMARKT apsilankę klientai gali ne tik įsigyti jiems reikiamos buitinės, IT, foto, video ir audio, asmeninės higienos ir namų apyvokos technikos, bet ir betarpiškai susipažinti su kiekvienos prekės savybėmis, patys išbandyti produktų funkcijas ir galimybes. Parduotuvėse rengiamos prezentacijos, kurios padeda pirkėjui apsispręsti, kokio prekinio ženklo produktą jis nori įsigyti. Nuolatos dirbantys profesionalai konsultuoja ir padeda išsirinkti pačią tinkamiausią prekę pagal kiekvieno lankytojo individualius poreikius.

ELEKTROMARKT parduotuvėse nuolat ir operatyviai pristatomos svarbiausios pasaulio rinkose technologijų naujovės. Prekybos salonai kuriami, remiantis modernia klientų aptarnavimo strategija, todel juose klientai gali nemokamai naudotis internetu, klausytis muzikos ar išbandyti naujausius kompiuterinius žaidimus.

Savo prekybos salonų koncepciją tobuliname kartu su Vakarų Europos rinkodaros specialistais – Italijos kompanija „MGM Store Solutions“, kuri jau daugiau kaip 30 metų teikia konceptualius sprendimus buitinės elektrotechnikos bei IT sprendimų prekybos tinklams ir yra dalyvavusi daugiau kaip 18 tūkstančių parduotuvių įrengime visame pasaulyje.

SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ

ELEKTROMARKT vykdo nuolatinę socialinės atsakomybės programą, pagal kurią kompanija investuoja lėšas į kultūrinio-estetinio lygio kėlimo, sporto ir aplinkosaugos projektus.

Siekiant garantuoti bendrovės gebėjimą dirbti pagal vartotojų poreikius ir lūkesčius bei nuolat gerinti kokybės ir aplinkosaugos veiksmingumą ir vykdyti taršos prevenciją, bendrovėje įdiegta Integruota kokybės ir aplinkos apsaugos vadybos sistema, atitinkanti LST EN ISO 9001 ir LST EN ISO 14001 standartų reikalavimus.

Bendrovės vadovybė, siekdama užtikrinti Integruotos kokybės ir aplinkosaugos vadybos sistemos efektyvų funkcionavimą, įsipareigoja laikytis visų jos veiklai taikomų teisinių ir kitų reikalavimų.

ELEKTROMARKT yra ilgametis oficialus Lietuvos Krepšinio Federacijos (LKF) rėmėjas.