x

Atsiskaitymo būdai

Jūsų patogumui siūlome rinktis vieną iš mokėjimo būdų. Internetinėje parduotuvėje elektromarkt.lt galite atsiskaityti šiais mokėjimo būdais:

  •  Atsiskaitymas grynaisiais pristatymo metu

Patogus būdas atsiskaityti, kai nelaikote pinigų banko sąskaitoje. Kurjeris perduos Jums užsakytas prekes ir paims užsakyme nurodytą pinigų sumą. Tam, kad išvengti nesusipratimų ir nepatogumų siūlome iš anksto pasiruošti tikslią pinigų sumą, taip taupysite savo ir kurjerio laiką.

  • Atsiskaitymas internetine bankininkyste (banklink)

Šiuo mokėjimo būdų gali naudotis šių bankų klientai: Swedbank, SEB, DNB, Nordea, Danske Bankas, Šiaulių bankas, Citadele, Medicinos bankas.

Patogus, greitas ir saugus atsiskaitymo būdas. Pasirinkę šį mokėjimo būdą būsite nukreipti į mūsų partnerių UAB "Paysera LT" sistemą - “Paysera”. Joje pasirinksite banką, kurio paslaugomis naudojatės ir prisijungę prie savo paskyros banke galėsite atlikti pavedimą. Atlikus pavedimą Jūs būsite grąžintas į elektromarkt.lt puslapį.

  • Bankinis pavedimas

Pasirinkę šį mokėjimo būdą turėsite savarankiškai atlikti pavedimą į nurodytą UAB “GV Group” banko sąskaitą. Pavedimą galite atlikti prisijungę prie savo el. bankininkystės paskyros ar nuėję į artimiausią banko skyrių. Atliekant pavedimą svarbu nurodyti šiuos duomenis:

Gavėjas: UAB “GV Group”

Gavėjo sąskaita: LT747044000096627647

Gavėjo kodas: 302883420

Gavėjo PVM mokėtojo kodas: LT100007196517

Gavėjo bankas: AB SEB bankas

Mokėjimo paskirtis: “užsakymo numeris” (reikia nurodyti užsakymo numerį, kurį apmokate)

Pastaba: Pasirinkus šį mokėjimo būdą - užsakymas pradedamas vykdyti gavus mokėjimą. Jei mokate iš užsienio, Jums gali prireikti SWIFT kodo. SEB banko SWIFT kodas: CBVILT2X

  • Pirkimas išsimoketinai

1. Išsirinkite prekę; bendra krepšelio vertė turi būti 40 arba daugiau eurų.

2. Pasirinkite mokėjimo būdą "Pirkimas išsimokėtinai - SB lizingas" arba "Pirkimas išsimokėtinai - Mokilizingas";

3. Patvirtinkite užsakymą. Būsite nukreipti į "SB lizingas" arba "Mokilizingas" sistemą.

4. "SB lizingo" sistemoje: 

a) Pasirašykite sutikimą dėl duomenų tikrinimo;

b) Pildant paraišką pirkėjo rekvizitai ir sąskaita turi sutapti, taip pat uždėkite varnelę "Perduoti asmens duomenis gavėjui";

c) Pasirašę sutikimą laukite elektromarkt.lt vadybininko skambučio;

d) Prekių pristatymo metu kurjeris Jums įteiks prekes ir kredito sutarties dokumentus pasirašymui.

5. "Moki lizingo" sistemoje: 

a) Pasirašykite sutikimą dėl duomenų tikrinimo ir prekių finansavimo sutartį;

b) Supildykite duomenis ir atlikite 1ct. patvirtinimą "Moki lizingo sistemoje"

c) Gaukite atsakymą iš lizingo bendrovės

d) Esant teigiamam atsakymui, laukite prekių pristatymo.

Pagal LR vartojimo kredito įstatymo pakeitimus, įsigaliojančius š.m. vasario 1 d., nuo 22.00 val. vakaro iki 7.00 val. ryto negali būti sudaromos vartojimo kredito sutartys. Norime atkreipti dėmesį, kad klientų įvertinimas šiomis valandomis vykti galės kaip įprasta, o pratęsti sutarties pasirašymą klientai galės nuo 7.00 val. ryto. Apie šią galimybę klientus iš karto informuosime el. laišku. Paspaudę laiške esančią nuorodą, jie galės sugrįžti į sutarties pasirašymo procesą.