x
Elektrolife Žiema 2017

AUKŠČIAUSIA KLASĖ

Paplokime laimėtojui! Dizaino ir technologijų viršūnė – išnykstantis ore televizorius

Penkerius metus iš eilės EISA (Europos vaizdo ir garso asociacijos) ekspertų komisija pripažįsta LG OLED televizorių geriausiu aukščiausios klasės („High-end“) Europos televizoriumi suteikdama jam tradicinį EISA apdovanojimą.

2016 metais EISA apdovanojimas suteiktas „LG Signature“ serijos 4K OLED televizoriui 65G6, apibūdinant jį kaip „išties aukščiausios klasės“ prietaisą ir ypač pabrėžiant jo galimybes atkurti juodą spalvą – galiausiai išsprendžiant problemą, jau daug metų kamuojančią daugumą televizorių gamintojų.

Ypatingas dizainas, kuriuo pasižymi visi „LG Signature“ serijos gaminiai, kvapą gniaužianti vaizdo kokybė, OLED technologijos teikiami pojūčiai – šio televizoriaus skiriamieji ženklai.

Visi LG OLED televizoriai, pagaminti 2016 metais, turi „Ultra HD Premium“ kokybės ženklą, kurį suteikia UHD aljansas (ypač aukštos vaizdo rezoliucijos įrangos gamintojų ir tyrėjų organizacija).

Tai pirmieji pasaulyje televizoriai, kuriuose įdiegta „vaizdo ant stiklo“ technologinė koncepcija. Jie turi ypač ploną (2,57 mm) korpusą, kuris atrodo kaip permatoma stiklo plokštė, – išjungtas tokio tipo ekranas neužstoja jokio vaizdo, įjungtas veikia kaip įprastas televizoriaus ekranas (su OLED vaizdo kokybe, žinoma!). Tai naujos technologinės ir dizaino eros pradžia.

Garso kokybę užtikrina taip pat aukščiausios klasės prietaisų gamintojos „harman/kardon“ kompanijos garsiakalbiai. Atkreipkite dėmesį – šio „LG Signature“ serijos televizoriaus garso kolonėlės nukreiptos ne žemyn kaip įprastuose plonų korpusų televizoriuose, bet tiesiai į žiūrovą suteikiant galimybę girdėti gerą, neiškraipytą ir neslopinamą garsą. Be to, įmontuoti papildomi wooferiai dar labiau išskiria šį nuostabų prietaisą iš visų kitų stilingų ir plonų pasaulio televizorių. 

Komentarai: