x

Buitinė ir asmeninio naudojimo technika

TOP Pasiūlymai

 
Konsultuokitės:
  Tel. 880040000
  El. p. info@elektromarkt.lt
  Pokalbis gyvai

Kokį dulkių siurblį rinktis?

Kokio tipo siurblio tau reikia? Pirmiausia turi apsispręsti, ar jį naudosi kasdien, ar kas kelias dienas. Norėsi išsiurbti dulkes, ar išplauti grindis iš pagrindų? O gal tau nebereikia namų tvarkytojos, nes siurblys lyg tarnaitė pats už tave valys grindis nustatyti grafiku?

Iš savo patirities, siurblius skirstyčiau taip:

Standartinis siurblys. Juo tvarkyti namus – pigiausias ir populiariausias būdas. Sauso oro valymo, su maišeliais (vargas, jei pritrūksi jų tada, kai jau ruošiesi įjungi siurblį...) arba be jų.

Standartinis siurblys su drėgno valymo funkcija. Šis būdas valyti namus – brangesnis, tačiau praktiškesnis.

Momentinis siurblys. Tai rankinis siurblys, gali būti nuo vertikalaus ilgo siurblio (panašiu mojavo smagioji Frekenbok, auklėdama Mažylį), iki rankos dydžio mažiuko siurblio (puikiai tiks ne tik namams, bet ir automobiliui). Svarbiausia čia – patogumas. Tai lyg šiuolaikinis šluotos ir semtuvėlio pakaitalas. Po vakarienės ant grindų liko trupinių? Augintinis paliko vieną kitą  plauką ant baldų ar vaikai, grįžę iš kiemo, pripėdavo žemių? Toks siurblys puikiai pasitarnaus čia ir dabar, be to, jis neužims daug vietos spintoje.

 Siurblys robotas – nuostabus įrankis laiką taupančioms šeimininkėms. Tai nėra efektyviausia valymo priemonė, tačiau gali išvalyti namus net tada, kai jūs atostogaujate ar esate darbe.