x

Dulkių siurbliai

Dulkių siurblių energijos klasė
 1. (77)
 2. A+ (6)
 3. (14)
 4. (7)
 5. (1)
 6. (2)
Kilimų valymo klasė
 1. (3)
 2. (13)
 3. (33)
 4. (36)
 5. (4)
 6. (7)
Kietų grindų valymo klasė
 1. (79)
 2. (17)
 3. (1)
 4. (3)
 5. (4)
Kaina
16 €  -   779 €

Puslapis:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5


Puslapis:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

 
Konsultuokitės:
  Tel. 880040000
  El. p. info@elektromarkt.lt
  Pokalbis gyvai

Kokį dulkių siurblį rinktis?

Kokio tipo siurblio tau reikia? Pirmiausia turi apsispręsti, ar jį naudosi kasdien, ar kas kelias dienas. Norėsi išsiurbti dulkes, ar išplauti grindis iš pagrindų? O gal tau nebereikia namų tvarkytojos, nes siurblys lyg tarnaitė pats už tave valys grindis nustatyti grafiku?

Iš savo patirities, siurblius skirstyčiau taip:

Standartinis siurblys. Juo tvarkyti namus – pigiausias ir populiariausias būdas. Sauso oro valymo, su maišeliais (vargas, jei pritrūksi jų tada, kai jau ruošiesi įjungi siurblį...) arba be jų.

Standartinis siurblys su drėgno valymo funkcija. Šis būdas valyti namus – brangesnis, tačiau praktiškesnis.

Momentinis siurblys. Tai rankinis siurblys, gali būti nuo vertikalaus ilgo siurblio (panašiu mojavo smagioji Frekenbok, auklėdama Mažylį), iki rankos dydžio mažiuko siurblio (puikiai tiks ne tik namams, bet ir automobiliui). Svarbiausia čia – patogumas. Tai lyg šiuolaikinis šluotos ir semtuvėlio pakaitalas. Po vakarienės ant grindų liko trupinių? Augintinis paliko vieną kitą  plauką ant baldų ar vaikai, grįžę iš kiemo, pripėdavo žemių? Toks siurblys puikiai pasitarnaus čia ir dabar, be to, jis neužims daug vietos spintoje.

 Siurblys robotas – nuostabus įrankis laiką taupančioms šeimininkėms. Tai nėra efektyviausia valymo priemonė, tačiau gali išvalyti namus net tada, kai jūs atostogaujate ar esate darbe. 

Kokį antgalį rinktis?

Jei jūsų namuose nėra kilimų, svarbu rinktis siurblį su parketo antgaliu ir gerai siurbiantį grindis, A klasės.

 Jei viename kambaryje – kilimas, o kitame – parketo grindys ar plytelės, jums reikės siurblio su universaliu kilimų antgaliu, kuris tinka ir grindims. Tiks ir toks, kurio komplektacijoje – du antgaliai.

 Jeigu jūsų namuose auga ne tik vaikai, bet ir šuniukas ar kačiukas, nuoširdžiai patariu rinktis siurblį su „Turbo brush“ (dar jis vadinamas „Pet brush“) antgaliu. Kitokiais kokybiškais tos visiems, turintiems augintinius, žinomos plaukų galybės nesusiurbsite. 

Apie filtrus

Yra 4 filtrų rūšys – ilgalaikiai, plaunami vandens, HEPA ir S klasės. Ilgalaikiai filtrai yra itin patogūs, nes jie tarnauja kelis metus ir juos rekomenduojama išvalyti kas kelias savaites. Plaunamą filtrą teks valyti po kiekvieno siurbimo. Moderniausi yra HEPA, pagaminti iš stiklo audinio, bei S klasės, turintys elektrostatinį krūvį, filtrai. Abi šios rūšys tikrai efektyvios. HEPA filtrai yra keičiami arba plaunami. Beje, mačiau internete eksperimentą su dalelių skaitikliu (skaičiuojančiu pro HEPA filtrą prasmunkančių dalelių skaičių) po 10 metų siurblio naudojimo ir taisyklingos priežiūros (ten, berods, buvo planamas filtras) – prietaiso parametrai buvo kaip naujo! Nepraslydo nė menkiausia dulkelė.