x

Dulkių siurbliai

Kaina
15 €  -   1 093 €

TOP PasiūlymaiPuslapis:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5


Puslapis:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

 
Konsultuokitės:
  Tel. 880040000
  El. p. info@elektromarkt.lt
  Pokalbis gyvai

KAIP IŠSIRINKTI DULKIŲ SIURBLĮ?

Plaunantis ar įprastas? Belaidis ar ne? O gal siurblys-robotas? Šiame gide „Elektromarkt“ specialistai pateikia pagrindinių siurblių tipų privalumus bei trūkumus, bei atsako į kitus aktualius klausimus svarstantiems, kaip išsirinkti dulkių siurblį.

Kokio tipo siurblys jums tinka labiausiai?

Pirmas žingsnis renkantis dulkių siurblį – Jums tinkamiausio jo tipo nustatymas. Trumpai aptariame kiekvieno iš jų privalumus ir trūkumus.
123

Rankiniai siurbliai. Tai yra nedideli, nebrangūs ir didelės galios neturintys siurbliai, skirti pagalbiniam valymui: stalui, kompiuterio klaviatūrai siurbti. Jie itin efektyviai siurbia mažas erdves, pasiekia net ir smulkiausius tarpelius. Visgi, bet kokiai didesnei patalpai valyti rankinis siurblys nėra tinkamas pasirinkimas, nes rankiniai siurbliai buvo sukurti kaip pagalbiniai prietaisai, o ne pagrindiniai namų valymo įrankiai. 


 456       


Siurbliai-robotai.
Jeigu turite didesnį biudžetą ir jums gaila laiko tvarkymuisi, siurblys-robotas – nuostabus pasirinkimas. Tiesiog įjunkite siurblį išeidami į darbą ir grįžę rasite švarius namus! Tačiau turėkite omenyje, jog šie siurbliai veiksmingiausi namuose, kuriuose nėra daug smulkių baldų, taip pat jais negalėsite siurbti laiptų. 


 789   

     
Įprasti sauso valymo siurbliai.
Šie siurbliai džiugina savo variacijų įvairove. Galite rinktis dulkių siurblius su maišeliu, konteineriu arba su vandens filtru. Daugiau apie kiekvieną tipą ir jo privalumus skaitykite žemiau. 


101112 

         
Siurbliai-šluotos. Jeigu gyvenate gana nedideliuose namuose, šio tipo siurbliai – itin tinkamas pasirinkimas. Nors tokių prietaisų galingumas dažnai gali būti nelabai didelis, jie puikiai tinka kietų grindų valymui. Tiesa, jeigu tikrai norite būtent tokio tipo siurblio, bet jums didžiulė galia yra būtina, rinkoje yra ir galingų siurblių-šluotų, galinčių siurbti net ir kilimus.

Maišelis, konteineris ar vandens filtras?

Įprastų sauso valymo dulkių siurblių variacijų būna labai įvairių. Pateikiame pagrindinius jų tipus ir savybes, kad galėtumėte lengviau išsirinkti Jums tinkamiausią variantą.

Siurbliai su maišeliu

Dulkių siurblio talpyklos tipas yra itin svarbus asmenims, kurie yra alergiški dulkėms, turi mažų vaikų ar tiesiog rūpinasi savo oro grynumu. Tačiau, jei nesate alergiški, galite rinktis dulkių siurblį su maišeliu – jie yra primityviausios sandaros, o jų naudojami maišeliai gali būti:

 • Vienkartiniai. Šiais maišeliais itin patogu naudotis – prisipildo dulkių ir išmetate. Taip pat, jie kainuoja mažiau, nei daugkartiniai maišeliai, tačiau juos reikia pastoviai keisti.

 • Daugkartiniai. Jų nereikės keisti – tai ir privalumas, ir minusas. Iš vienos pusės, sutaupysite pinigų, iš kitos – prisikaupus dulkių, jas reikės iškratyti, o kartais ir išplauti patį maišelį.

Cikloniniai siurbliai su konteineriais

Taip pat galite rinktis dulkių siurblius su konteineriais. Jų naudojimui nereikalingi maišeliai – visi nešvarumai atsiduria konteineryje. Jeigu siurblyje naudojamas filtras yra kokybiškas, visi nešvarumai lieka konteineryje, o jį galima nesunkiai iškratyti (o kai kuriuos konteinerius galima ir plauti), tad toks sprendimas dažnai yra pigesnis, nes nereikia investuoti į maišelius, ir nešvarumus galėsite tiesiog pilti į šiukšlių dėžę.

Kai kurie cikloniniai siurbliai su konteineriais turi įprastus filtrus, tačiau optimaliausias variantas kainos ir efektyvumo atžvilgiu šiuo atveju būtų cikloninis siurblys su HEPA filtru – šis filtras yra itin modernus ir dėl aukštesnės HEPA filtrų klasės į aplinką išleidžia itin švarų orą.

Siurbliai su vandens filtru

Dulkių siurblys su vandens filtru garantuoja, kad jokie nešvarumai atgal į orą negrįš, tačiau šiuolaikiniai HEPA filtrai nešvarumus ir alergenus sulaiko taip pat gerai. Be to, siurbliai su vandens filtru sveria itin daug, o po siurbimo iš jų reikia išpilti vandenį ir išplauti talpą. Būtent dėl šių priežasčių tokių siurblių populiarumas vis krenta.

Įprastas ar belaidis dulkių siurblys?

Vienareikšmiško atsakymo į šį klausimą nėra – pasirinkimas priklauso nuo Jūsų prioritetų. Belaidžiai siurbliai dažniausiai yra lengvesni bei smulkesni, veikia be laido, tad su jais siurbti yra patogiau, o jiems vietą namuose rasite lengviau. Siurbiant didesnį plotą įprastu dulkių siurbliu, Jums gali tekti pasinaudoti keliomis skirtingomis rozetėmis, o tai šiek tiek apsunkina tvarkymąsi. Tačiau, priešingai nei belaidžiams siurbliams, šio tipo dulkių siurbliui nereikės nuolat keisti baterijų. Be to, įprasti dulkių siurbliai neretai turi ir didesnę dulkių surinkimo talpą nei jų belaidės alternatyvos.

Dulkių siurbliai gali būti ypač universalūs

Kai kurie dulkių siurbliai gali būti naudojami kartu su specialiais priedais, kurie pritaiko Jūsų įrenginį skirtingoms užduotims. Taip galėsite savo siurblį naudoti įvairiose situacijose ir palengvinti savo tvarkymosi procesą.

Pavyzdžiui, jeigu turite augintinių, ieškokite siurblio su specialiu antgaliu plaukams. Norintys išsiurbti net sunkiausiai prieinamas vietas turėtų ieškoti itin plono antgalio. O jeigu Jūsų namie yra daugybė skirtingo aukščio kilimų, įsitikinkite, jog bent vienas Jūsų perkamo siurblio antgalis turi galimybę prisitaikyti prie grindinio aukščio pokyčių. Taip, visa tai – tik smulkmenos, tačiau jos ir padeda pasiekti geriausių rezultatų.

Reikia daugiau pagalbos?

Vis dar kyla klausimų dėl siurblio išsirinkimo? Kviečiame atvykti į „Elektromarkt“ arba pasinaudoti virtualaus asistento pagalba mūsų internetinėje parduotuvėje – mūsų konsultantai atsakys į visus Jums rūpimus klausimus ir padės išsirinkti tinkamiausią įrenginį!

Kokį antgalį rinktis?

Jei jūsų namuose nėra kilimų, svarbu rinktis siurblį su parketo antgaliu ir gerai siurbiantį grindis, A klasės.

 Jei viename kambaryje – kilimas, o kitame – parketo grindys ar plytelės, jums reikės siurblio su universaliu kilimų antgaliu, kuris tinka ir grindims. Tiks ir toks, kurio komplektacijoje – du antgaliai.

 Jeigu jūsų namuose auga ne tik vaikai, bet ir šuniukas ar kačiukas, nuoširdžiai patariu rinktis siurblį su „Turbo brush“ (dar jis vadinamas „Pet brush“) antgaliu. Kitokiais kokybiškais tos visiems, turintiems augintinius, žinomos plaukų galybės nesusiurbsite. 

Apie filtrus

Yra 4 filtrų rūšys – ilgalaikiai, plaunami vandens, HEPA ir S klasės. Ilgalaikiai filtrai yra itin patogūs, nes jie tarnauja kelis metus ir juos rekomenduojama išvalyti kas kelias savaites. Plaunamą filtrą teks valyti po kiekvieno siurbimo. Moderniausi yra HEPA, pagaminti iš stiklo audinio, bei S klasės, turintys elektrostatinį krūvį, filtrai. Abi šios rūšys tikrai efektyvios. HEPA filtrai yra keičiami arba plaunami. Beje, mačiau internete eksperimentą su dalelių skaitikliu (skaičiuojančiu pro HEPA filtrą prasmunkančių dalelių skaičių) po 10 metų siurblio naudojimo ir taisyklingos priežiūros (ten, berods, buvo planamas filtras) – prietaiso parametrai buvo kaip naujo! Nepraslydo nė menkiausia dulkelė.