x

ELEKTRO MINING - kriptovaliutos prieinamos kiekvienam

Investiciniai planai

MINI €350
13 MHs pajėgumas

MIDI €600
24 MHs pajėgumas

MAX €1,200
52 MHs pajėgumas

ULTRA €2,000
88 MHs pajėgumas

VIP €3,000
140 MHs pajėgumas

MINI €350
13 MHs pajėgumas

MIDI €600
24 MHs pajėgumas

MAX €1,200
52 MHs pajėgumas

ULTRA €2,000
88 MHs pajėgumas

VIP €3,000
140 MHs pajėgumas

Kasimo planų galiojimo laikas - dveji metai nuo užsakymo įvykdymo dienos. Kiekvienam planui taikomas Palaikymo mokestis 0,02 EUR/MHs dienai.

Neužtenka siūlomo galingumo?

Norintiems įsigyti planą virš 3000 eur teikiame individualius pasiūlymus.


Pajamų skaičiuoklė

# Diena Savaitė Mėnuo Metai
Prigamintas kiekis EHT
Prigaminta vertė EUR
Išlaikymo mokestis EUR
Pajamos EUR

Kasyklos informacija

7200 MHs

Bendras pajėgumas

Nesirūpink įrangos pirkimu, triukšmu namuose ir įrangos priežiūra. Projektuojame didžiausią kriptovaliutų kasyklą regione, kuriai skyrėme specialias patalpas, milžiniškus elektros pajėgumus bei profesionalią darbuotojų komandą. Pasirink planą, investuok ir jau po mėnesio gauk grąžą!

28,73 ETH

Bendra prigaminta vertė (ETH)

Pirkėjui suteikiame lengviausią būdą uždirbti pinigus per ELEKTRO MINING platformą. Su reguliariais išmokėjimais, išskirtiniu klientų aptarnavimu, dideliu saugumu ir sistemos stabilumu žadame tapti rinkos lyderiais. 

Tiesioginė transliacija

ELEKTRO MINING - kriptovaliutos prieinamos kiekvienam

INVESTUOK - Nesirūpink įrangos pirkimu, triukšmu namuose ir įrangos priežiūra. Mes Tau siūlome jau veikiančią ir profesionalų prižiūrimą greičiausią ir moderniausią įrangą.
"KASIMAS" - Tai yra procesas kurio metu speciali įranga sprendžia matematinius galvosūkius ir užtikrina sandėrių patikimumą, bei už išpręstas užduotis gauna atlygį.
UŽDARBIS - Tau kriptovaliutą kasa Tavo išsinuomoti pajėgumai. Pelno skaičiuoklėje gali matyti gaunamą grąžą/uždirbį.
KASYKLA - Projektuojame didžiausią kriptovaliutų kasyklą regione, kuriai skyrėme specialias patalpas, mižiniškus elektros pajėgumus bei profesionalią darbuotojų komandą.
KRIPTOVALIUTA - Šiuo metu kasame didžiausią grąžą duodančią ir vieną iš didžiausių potencialų turinčią valiutą ETHEREUM.
PAJĖGUMŲ NUOMA - Pasitelkus naujausias technologijas ir geriausius profesionalus teikiame virtualią „pajėgumų nuomos“ paslaugą. Šie pajėgumai skaitmeniniu būdu "kasa" šiuo metu didžiausią grąžą Jums duodančią - Ethereum (ETH) valiutą. 
INVESTUOK:
- Išsinuomok kriptovaliutą kasančius pajėgumus,
- Kas mėnesį gauk prikastą kriptovaliutą,
- Laikyk investiciją arba išsigrynink.
D.U.K – Sužinok atsakymus į dažniausiai kylančius klausimus DUK skiltyje, rašyk el. paštu elektromining@elektromarkt.lt
 
 

Instrukcijos

Kaip investuoti?

  •  Prisiregistruok svetainėje.
  • Apmokėk už pasirinktą planą el. bankininkyste ar pavedimu.
  • Per 3 darbo dienas patvirtinsime planą ir įranga pradės dirbti Tau.

Kaip vykdomi išmokėjimai?

Visi išmokėjimai yra vykdomi Ethereum (ETH) kriptovaliuta. Už kiekvieną praėjusį mėnesį iki sekančio mėnesio 7 d. išgautą kriptovaliutos naudą (išskaičiavus palaikymo mokestį) išmokėsime į nurodytą piniginės adresą.

Kaip susikurti piniginę?

Susikūrus vartotojo paskyrą ir įsigijus planą vartotojo profilyje rasite instrukciją į skirtingas pinigines. Savo paskyroje nurodysite susikurtos piniginės adresą, į kurį ir gausite išmokas.

Kaip išsigryninti kriptovaliutą?

Norėdami išsigryninti Jums prikastą valiutą, pirmiausia ją reikia išsikeisti specialiose keityklose, o tada persivesti valiuta į savo banko sąskaitą. Detali instrukcija DUK sklityje.

Naujienos

Elektromining jau Klaipėdoje!

2018 m. vasaris 21 d.

„Elektromarkt“ Klaipėdoje atidaro vieną galingiausių Baltijos šalyse kriptovaliutų kasyklų

Skaityti plačiau

Prisijunk prie diskusijų!

2018 m. vasaris 23 d.

Prisijunk prie diskusijų ELEKTROMINING Facebook paskyroje!

Skaityti plačiau

Susisiekite

Turite klausimų?
Pasitarkite su profesionalais

Dažnai užduodami klausimai

KAIP INVESTUOTI Į KRIPTOVALIUTŲ KASYBĄ?

Pasirink norimą investicinį planą, apmokėk ir kiekvieną mėnesį gauk prigamintą valiutą tiesiai į savo kriptovaliutų piniginę.

PER KIEK LAIKO ATSIPIRKS INVESTICIJA?

Tikslų investicijos atsipirkimą apskaičiuoti yra sudėtinga, mes prognozuojame, kad tai gali trukti nuo 6 iki 36 mėnesių.

AR KRIPTOVALIUTŲ GAMYBA YRA LEGALI?

Taip, kriptovaliutų gavyba yra visiškai legali ir nepažeidžia jokių Lietuvos Respublikos įstatymų.

KUR GALIMA ATSISKAITYTI KRIPTOVALIUTA?

Atsiskaitymo vietų ir galimybių nuolat daugėja (kelionių agentūros, el.parduotuvės, etc.). Greitu metu galėsite atsiskaityti ir elektromarkt.lt internetinėje parduotuvėje.

KAIP IŠSIGRYNINTI KRIPTOVALIUTĄ Į EURUS?

Norint išsigryninti kriptovaliutą į eurus, reikia: 1) Užsiregistruoti kriptovaliutų keityklose tokiose kaip KRAKEN, CEX, BITPANDA ir į jas persivesti sukauptą kriptovaliutą. 2) Keityklose kriptovaliutą konvertuoti į norima valiutą (pvz: Eurus) ir konvertavus: a. Persivest i savo nurodytą bankinę saskaitą. b. Arba užsisakyt specialią kreditinę kortelę ir į ją persivesti išsikeistą valiutą. Iš KRAKEN persivest galima į N26 kortelę (Vokietijos bankas), iš BITPANDA į SKRILL (UK finansinių paslaugų teikėjai) kreditinę kortelę.

IŠ KO SUSIDARO IŠLAIKYMO MOKESTIS?

Išlaikymo mokestis susidaro iš sunaudojamos elektros energijos, patalpų išlaikymo bei vėdinimo, įrangos priežiūros ir su įrangą susijusių trugdžių šalinimu, mokėjimų administravimų ir kitų darbų, kuriuos atlieka profesionalai.

KOKIOS YRA POPULIARIAUSIOS KRIPTOVALIUTOS?

TOP 3 valiutos yra stabiliausios Bitcoin, Ethereum, Litecoin, kitos valiutos varžosi tarpusavyje dėl vertės ir populiarumo. Visą valiutų sąrašą galite matyti www.coinmarketcap.com

KAIP IŠSIRGYNINTI KRIPTOVALIUTĄ?

Norėdami išsigryninti Jums prikastą valiutą ar išsikeisti ją į eurus, turėsite atlikti keletą veiksmų: 1.) Užsiregistruoti valiutų keitykloje (Kraken, Bitpanda, Cex.io ir kt.) 2.) Iš savo ETH kriptovaliutos piniginės persivesti į savo kriptovaliutos piniginę esančia valiutų keitykloje 3.) Gautą valiutą, gali parduoti arba išsikeisti pagal rinkoje esantį kursą (mažiausia suma, kurią galėsite išsikeisti yra 10-20eur priklausomai nuo keityklos) 4.) Išsikeistą valiutą galite persivesti į savo bankinę sąskaitą, kurią susiejote užsiregistravę valiutos keitykloje.

PAJĖGUMŲ NUOMA - KAS TAI PER PASLAUGA?

Užsisakius kripto valiutos kasimo planą tu iš karto gauni visą paslaugų paketą, nuo kasimo įrangos nuomos ir priežiūros iki laiku teikiamų ataskaitų ir prikastos valiutos pervedimo į tavo sąskaitą. Tau nereikia rūpintis jokiomis papildomomis išlaidomis ar priežiūra.

KODĖL NAUDINGA INVESTUOTI Į KASYBĄ, O NE Į PIRKIMĄ-PARDAVIMĄ?

Investavus į kripto valiutos kasimą, tu kas mėnesį gausi atitinkamai pagal pasirinktą planą prikastos valiutos dalį, kurią galėsi parduoti arba panaudoti, kada tik panorėjęs. Tavo gaunamas valiutos kiekis nebus priklausomas, nuo valiutos vertės rinkoje. Tai reiškia, kad net ir pakilus ETH kainai 10 kartų ar sumažejus kelis kartus, tau iškastos valiutos kiekis nesikeis. Valiutą visad galėsi parduoti ar iškeisti, vertei pakilus.

KAIP KASAMA KRIPTOVALIUTA?

Trumpai tariant, kriptovaliutų kasimas yra transakcijų tarp kriptovaliutų patvirtinimas už tai gaunant atlygi - kriptovaliutą. Kaip pavyzdį galima pateikti analogiją su bankiniais pavedimais, kai bankas yra ta šalis, kuri užtikrina ir tvirtiną pavedimą iš sąskaitos A į sąskaita B, tik tą stebėtojo užduotį kriptovaliutų pavedimą atlieka mūsų įranga o ne bankas.

KADA IR KAIP VYKDOMI IŠMOKĖJIMAI?

Visi išmokėjimai yra vykdomi Ethereum (ETH) kriptovaliuta. Už kiekvieną praėjusį mėnesį iki sekančio mėnesio 7 d. išgautą kriptovaliutos naudą (išskaičiavus palaikymo mokestį) išmokėsime į nurodytą piniginės adresą.

KOKIE MOKESČIAI TAIKOMI KRIPTOVALIUTAI?

Šiuo metu mokesčiai yra taikomi tik prekiaujant kripto valiutomis, jas išgaunant kasimo metodu, mokesčiai nėra taikomi.

KAS GALI NAUDOTIS PASLAUGA?

Užsakyti paslaugą turi teisę veiksnūs fiziniai asmenys, t.y., sulaukę pilnametystės asmenys, kurių veiksnumas nėra apribotas, juridiniai asmenys bei nurodytų asmenų įgalioti atstovai.

KAS YRA ETHEREUM?

Ethereum yra decentralizuota platforma kuri veikia išmaniųjų kontraktų (ang. Smart contracts) pagrindu: aplikacijos sukurtos ant ETHEREUM platformos veikia būtent taip, kaip buvo suprogramuotos be jokių galimybių "užlūžti", būti nulaužtoms ar cenzūruotoms, įsitrepti trečiosioms šalims ir yra atsparios bandymams sukčiauti. Ethereum (ETH) yra pagrindinė ETHEREUM platformos valiuta, kurios vertės kylima įtakoja nuolat didėjantis ETHEREUM platformos funkcionalumas ir populiarumas.