x
Elektrolife Žiema 2017

KOL MOTERYS MIEGA, VYRAI ŽAIDŽIA

Penkios karštos naujienos

 

Torment: Tides of Numenera

Sužadina apetitą, fantaziją ir norą nertis į nuotykius 

Pagaliau sulaukėme„Planescape Torment“, legendinio RPG žaidimo, įpėdinio. Ar jampavyks pakartoti šlovę atnešusią formulę?

Naujasis žaidimas yra daugiau dvasinis įpėdinis nei tęsinys. Dabar tavo kūnas sukurtas taip, kad esi techniškai nemirtingas. Tačiau tave vejasi paslaptingasis nei laiko, nei fizikos dėsnių nepaisantis Sorrow...

Naujasis pasaulis yra paremtas Numenera, o veiksmas vyksta tolimos ateities Žemėje. Vietoje magijos atsiranda technologijos, kurios išvystytos tiek, kad nuo magijos nebesiskiria. Numenera yra vienintelis žaidimas, kur vien nuotykiaudamas mieste gali nustekenti savo veikėją tiek, kad kovojant jis būtų bejėgis. Tikrai įdomiau nei „Dungeons and Dragons“ magija, kurią kartą panaudojai ir turi eiti miegoti, kad ji atsistatytų.

Trūkumai ir privalumai: nelaimei, modernesnės technologijos veikėjų portretų nepagražino, tad jie baisoki. Tačiau žaidimas neblogai įgarsintas ir dauguma dialogų parašyti puikiai! 

Pauliaus įvertinimas: „Torment: Tides of Numenera“ turbūt vienas stipriausių RPG žaidimų, išleistų pastaruoju metu. Jis prieinamesnis nei „Pillars of Eternity“, atrodo geriau nei „Shadowrun“, o jo pasaulis bei siužeto kryptis įdomesni nei „Tyranny“. 

 

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands (PC, PS4, Xbox One)

Pirmasis atviro pasaulio žaidimas 

Tomas Clancy buvo rašytojas, pagarsėjęs karo šnipų ir specialiųjų operacijų trileriais. „Ghost Recon Wildlands“ – pirmasis jo sukurtas atviro pasaulio žaidimas. 

Bolivija, 2019: Santa Blanca narkotikų kartelis perėmė šalies kontrolę ir susprogdino JAV ambasadą. Vyriausybė nusprendžia į šalį išsiųsti būrelį Ghosts specialiųjų pajėgų kareivių. Jų užduotis – bet kokiomis priemonėmis sunaikinti Santa Blanca. Užduotys įvairios, daugiausiai laiko praleidžiama infiltruojantis ir naikinant bazes.

Trūkumai ir privalumai: karių dialogai parašyti tiesiog siaubingai. Apskritai garsas nėra stiprioji žaidimo dalis. Tačiau viską atperka vizualika: Bolivija atrodo nuostabiai, o žaidėjai gali perrenginėti savo kareivius – tai prideda papildomo šarmo. 

Pauliaus įvertinimas:„Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands“yra nuostabi serijos transformacija, pirmą kartą suteikianti neprilygstamą laisvės jausmą.

 

Resident Evil 7 Biohazard (PC, PS4, Xbox One)

Sugrįžimas prie tikrojo siaubo šaknų, kai reikia išgyventi... 

„Resident Evil“ yra viena seniausių žaidimų serijų, kuri niekaip nenori baigtis. Tai turbūt lengviausiai atpažįstama zombių franšizė. Naujajame „Resident Evil 7“valdysime Ethaną Wintersą. Vyras sulaukė žinutės iš savo žmonos, dingusios prieš trejus metus, ir atvyko jos ieškoti Luizianos pelkėse. Jį pradeda persekioti kanibalų šeimyna. Ką su visu tuo bendra turi zombiai, išsiaiškinsite bežaisdami.

Tai pirmasis rimtas serijos žaidimas, rodomas iš pirmo asmens perspektyvos. „Biohazard“ yra sugrįžimas prie survival horror šaknų, tik šį kartą labiau koncentruojamasi į TIKRĄ siaubą.

Pauliaus įvertinimas: „Resident Evil 7“ yra puikus posūkis serijoje, senokai mus nustebinusioje kuo nors naujo ar įdomaus. Atrodo, 2017-ieji bus geri metai naujovėms!

 

Horizon: Zero Dawn (PS4)

Gražiais vaizdais pakerintis žaidimas, kuriame tapsite robotais dinozaurais 

„Horizon: Zero Dawn“ žaidime tapsite laukiniu žmogumi, kovojančiu su dinozaurais... Robotais dinozaurais!

Tolimoje ateityje mūsų tolimieji ainiai gyvena gentimis ir pavydžiai spokso į apleistas miestų liekanas. Žemę jiems tenka dalintis su robotų biosfera. Pievose ganosi būriai roboelnių, juos vaikosi tokie pat metaliniai plėšrūnai, o danguje skraidantys robodaktiliai spjaudosi šalčiu. Aloy, pagrindinė veikėja, yra ištremiama iš genties ir keliauja po pasaulį, kad taptų geriausia visų laikų medžiotoja.

Trūkumai ir privalumai: vos žaidime pasigirsta dialogai, pasimato silpnosios modelių ir animacijos vietos. Tačiau viską atperka nepakartojami vaizdai.

Pauliaus įvertinimas: „Horizon: Zero Dawn“yra tyro oro gurkšnis Guerilla Games ir parodo, kad net apysenį šunį galima išmokyti naujų triukų. Laukiame naujų medžioklių!

 

The Legend of Zelda: Breath of the Wild (Switch, Wii U)

Įdomios užduotys ir negailestingi priešai 

Kol nostalgiją jaučiantys fanai mokės pinigus už galimybę palakstyti kaip žaliai apsirengę elfai, tol mes turėsime „Legend of Zelda“ žaidimus. Jei kūrėjai išlaikys tą nuostabaus meninio apipavidalinimo ir naujovių paieškos dvasią, kurią parodė su „Breath of the Wild“, mūsų laukia vien geri dalykai.

Senovėje Hyrule karalystė mėgavosi pažangiomis technologijomis, tačiau pasirodė Calamity Ganon ir sugriovė civilizaciją. Vėliau jų ainiai pradėjo atkasinėti magiškos technologijos artefaktus ir rado įspėjimą apie žvėries sugrįžimą...

„Breath of the Wild“ turi neprilygstamai daugiau laisvės palyginus su kitais serijos žaidimais, tačiau teks rimtai pasukti galvą, kad išspręstum užduotis, o priešai bus negailestingi.

Pauliaus įvertinimas:„Legend of Zelda: Breath of the Wild“ yra toks serijos tęsinys, kurio pavydėti gali bet kokio žaidimo kūrėjas.

Susijusios prekės

Komentarai: