x

Prekių pristatymas

NEMOKAMAS PREKIŲ ATSIĖMIMAS PARDUOTUVĖSE

Prie kiekvienos prekės nurodyta, ar užsakius internetu ją galima atsiimti tam tikroje parduotuvėje. Nemokamo atsiėmimo patvirtinimo terminas yra 0-2 d.d, bet ne greičiau negu per 3 valandas nuo užsakymo pateikimo. Apie paruoštą prekę atsiėmimui patvirtinsime atskiru elektroniniu laišku.

ATSIĖMIMAS OMNIVA PAŠTOMATUOSE

OmnivaPrekės pristatomos per 1-3 darbo dienas, jei prie prekės nenurodyta kitaip. Pristatymo kaina 2,00 €

Paslauga teikiama, jeigu užsakymas neviršija 30 kg ir telpa į vieną iš šių dėžių:  

   S   -   8 cm x 38 cm x 64 cm (mažiausias dydis: 2 cm x 9 cm x 14 cm)
   M   -  19 cm x 38 cm x 64 cm
   L   -   41 cm x 38 cm x 64 cm

Pristatymo paslauga siūloma tik toms prekėms, kurios atitinka nurodytus reikalavimus.

PRISTATYMAS SU KURJERIU

Prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas, jei prie prekės nenurodyta kitaip.

Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad turėsite patys pasirūpinti daugiau kaip 30 kg sveriančių prekių nunešimu nuo kurjerio automobilio iki Jūsų namų ar biuro.

Preliminarios prekių pristatymo kainos be užnešimo paslaugos (tiksli pristatymo kaina nurodoma krepšelyje):

  • 3.99€ - didžioji dalis kompiuterinės technikos, foto ir video prekės, smulki buitinė technika, telvizoriai iki 40" (~101cm) įstrižainės;
  • 6.99 € - didelės įstrižainės televizoriai, viryklės;
  • 8.99 € - šaldytuvai, skalbyklės, džiovyklės ir kita stambi buitinė technika;
  • 14.99 € - stambių gabaritų šaldytuvai.

Užnešimo paslaugos kaina yra 15 . Užnešimo paslauga yra suteikiama šiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevežyje, Alytuje. Atliekant užsakymą, užnešimo paslauga siūloma automatiškai, jeigu nurodytas pašto kodas patenka tarp miestų, kuriuose siūloma paslauga. Užsakius šią paslaugą atvyksta du kurjeriai, kurie sunkias prekes, pavyzdžiui, šaldytuvą, skalbimo mašiną, atneša nuo automobilio į Jūsų namus ar biurą. Paslauga teikiama darbo dienomis iki 16:00 val. prekėms iki 80 kg.

 

Siuntos pristatomos darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. Tuo atveju jei prekių pristatymo metu atvykęs kurjeris Jūsų nerastų, prekės būtų pristatomos pakartotinai. Po pakartotinio nesėkmingo bandymo pristatyti prekes, jos bus grąžintos į mūsų sandėlius.

Gavus siuntą iš kurjerių, apžiūrėkite ar nėra pakuotės pažeidimų. Jei jie yra, pažymėkite priemimo metu arba nepriimkite siuntos.