x

Prekių pristatymas

 Prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas, jei prie prekės nenurodyta kitaip.

 Siuntos gabenimą galite pasitikrinti pagal kurjerio siuntos numerį:

Preliminarios prekių pristatymo kainos be užnešimo paslaugos (tiksli pristatymo kaina nurodoma krepšelyje):

  • 3.99€ - didžioji dalis kompiuterinės technikos, foto ir video prekės, smulki buitinė technika, telvizoriai iki 40" (~101cm) įstrižainės;
  • 6.99 € - didelės įstrižainės televizoriai, viryklės;
  • 8.99 € - šaldytuvai, skalbyklės, džiovyklės ir kita stambi buitinė technika;
  • 14.99 € - stambių gabaritų šaldytuvai.

Užnešimo paslaugos kaina yra 15 . Norint užsakyti šią paslaugą, pirkimo metu įrašykite komentaruose pageidavimą užnešimo paslaugai arba susisiekite su mumis telefonu 8 800 44 000. Užnešimo paslauga yra suteikiama šiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevežyje, Alytuje. 

Prekės pristatomos darbo dienomis nuo 8 iki 17 valandos.

Prieš užsakymo pristatymą, kurjeris su Jumis susisieks Jūsų nurodytu telefono numeriu ir sutars su Jumis patogų laiką prekių pristatymui. Tuo atveju jei prekių pristatymo metu atvykęs kurjeris Jūsų nerastų, prekės būtų pristatomos pakartotinai. Po pakartotinio nesėkmingo bandymo pristatyti prekes, jos bus grąžintos į mūsų sandėlius.

Gavus siuntą iš kurjerių, apžiūrėkite ar nėra pakuotės pažeidimų. Jei jie yra, pažymėkite priemimo metu arba nepriimkite siuntos.


NEMOKAMAS PREKIŲ ATSIĖMIMAS PARDUOTUVĖSE

Jeigu prie prekės nurodyta, kad ją galima atsiimti tam tikroje parduotuvėje, nemokamo atsiėmimo patvirtinimo terminas yra 0-1 d.d, bet ne greičiau negu per 3 valandas nuo užsakymo pateikimo. Apie paruoštą prekę atsiėmimui patvirtinsime atskiru elektroniniu laišku.