x
Elektrolife Žiema 2017

STIPRIAUSIAS ŽAIDIMŲ PENKETUKAS


Rekomenduojame karščiausius sezono žaidimus. Žaidėjams ir ne tik!

Aurorius Artūras Rumiancevas, nuotraukos gamintojų.

„Civilizacija VI“

„Civilizacijos“ serija ypač mėgstama visame pasaulyje, o naujausias šios serijos žaidimas – tikras deimantas visiems, išsiilgusiems didžiosios strategijos. Kaip ir kitose „Civilizacijos“ žaidimo dalyse, įsikūnysime į civilizacijos vedlį ir vesime tautą į pergalę, konkuruodami su kompiuteriu ar kitais žaidėjais: megsime diplomatinius ryšius, kariausime, vadovausime. Žaidimas jau spėjo susižerti krūvą apdovanojimų, kurių svarbiausias – žaidimų kritikų apdovanojimas geriausios metų strategijos kategorijoje.

„NBA 2K17“

Lietuviams krepšinis yra antra religija, o rinkoje nėra kokybiškesnio mūsų visų mėgstamo sporto simuliatoriaus nei „NBA 2K17“. Šiuometis NBA žaidimas išsiskiria tuo, kad jame pirmą kartą galime surasti ne tik dabar NBA lygoje žaidžiančius lietuvių krepšininkus, bet ir legendų komandas, kurių sudėtyje ir Arvydas Sabonis. Jis ne tik išbėgs į aikštę, bet ir galės kautis prieš ekipą, kurioje žaidžia jo sūnus! „NBA 2K17“ dar kartą pristatė ir Eurolygos komandas, tad didžiausi Lietuvos krepšinio fanai galės pažaisti už Kauno „Žalgirį“.

„Battlefield 1“

DICE studijoje sukurtas milžiniško populiarumo sulaukęs „Battlefield 1“ nukelia žaidėjus į Pirmojo pasaulinio karo frontus. „Battlefield 1“ jau pelnė geriausio metų veiksmo žaidimo apdovanojimą ir nuo pat pardavimų pradžios yra šluojamas iš parduotuvių lentynų visame pasaulyje. Kuo jis galėtų sužavėti jus? Pasakysime tik tiek – įveikę žaidimo kampaniją ir išgyvenę kelių karių istorijas suprasite, kodėl kino pramonė sėdi kamputyje ir nervingai kramto nagus.

„Watch Dogs 2“

Pirmasis „Watch Dogs“ žaidimas sulaukė rekordinių pardavimų dėl žaidėjui pasiūlytos galimybės įsikūnyti į XX amžiaus hakerį. Vis dėlto iki pilnos sėkmės žaidimui pritrūko dinamikos, bet antroji žaidimo dalis taiso visas klaidas pasiūlydama milžinišką atvirą pasaulį, kuriame žaidėjas gali daryti įtaką kone visai žaidimo pasaulyje esančiai elektronikai – nuotoliniu būdu keisti šviesoforo spalvas, užgesinti ar įjungti mašinų variklius bei nulaužinėti stebėjimo kameras. Pasijuskite tikru hakeriu!

„Just Dance“ ir „Just Sing“

Lietuvoje populiarėjant konsolių kultūrai vis daugiau žmonių ieško vakarėlių žaidimų su draugais ar šeima. Sunku sugalvoti geresnių pavyzdžių nei „Ubisoft“ kasmet leidžiami „Just Dance“ ir „Just Sing“ žaidimai, kurie kambarį akimirksniu transformuoja į šokių aikštelę ar sceną. Tūkstančius dainų turintys šokių ir dainų katalogai garantuos, kad žaidime kiekvienas ras sau patinkančią muziką, o žaidimas su draugais kaskart bus vis kitoks. Draugų, kuriuos galite pasikviesti, skaičius neribotas, abu žaidimai gali būti valdomi ir išmaniuoju telefonu!

Susijusios prekės

Komentarai: