x

STOP Humidity AERO 360 + TAB 450g /drėgmę sugeriantis įtaisas

Prekės kodas: ELEK-097666

  • STOP Humidity AERO 360 + TAB 450g /drėgmę sugeriantis įtaisas 1
  • STOP Humidity AERO 360 + TAB 450g /drėgmę sugeriantis įtaisas 2
1099 €

Prekė išparduota

STOP Humidity AERO 360 + TAB 450g /drėgmę sugeriantis įtaisas

Prekės kodas: ELEK-097666

Ypač patogiai ir greitai norimą prekę galite įsigyti išsimokėtinai internetu. Tam reikia suformuoti prekių krepšelį ir kaip atsiskaitymo būdą pasirinkti „GF Lizingą“. Galite būti tikri, kad pirkimo procesas vyks saugiai, o sutarties dokumentus pasirašysite elektroninėje erdvėje. Nereikia niekur eiti!

Atsiprašome, jūsų pasirinktomis sąlygomis paskolos suteikti negalime
Pavyzdžiui, skolinantis sumą ir sudarant sutartį , o Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.               

Pagrindinės savybės

Gamintojo garantijos terminas 12

Video

Apie prekę

Metylan AERO 360°, naujoji Henkel sistema, užtikrina oro cirkuliaciją visomis kryptimis (360°) ir ją optimizuoja. Ši sistema užtikrina geriausias drėgmės šalinimo charakteristikas* ir ypač efektyviai neutralizuoja įvairius kvapus. Tai naujas drėgmės šalinimo standartas.

AERO 360° sistemos veikimas paremtas fizikiniais dėsniais – kuo didesnis tabletės kontakto su oru plotas, tuo didesnio drėgmės surinkimo efektyvumo pasiekiama. Aerodinaminis prietaisas turi unikalų 360° susuktą oro kanalą, kuris priverčia orą cirkuliuoti aplink tabletę ir per jos vidų.

Ypač efektyviai drėgmę sugerianti tabletė yra patobulintos bangos formos, su anga viduryje dar geresniam paviršiaus kontaktui su oru ir efektyvesniam sistemos veikimui. Šios savybės leidžia drėgmės surinkimo efektyvumą pagerinti 40 %*.

 

*lyginama su Henkel standartais

Parašykite savo atsiliepimą

Kaip įvertintumėte šį produktą? *

  1 2 3 4 5
Vertinimas

Užduoti klausimą