x

Samsung Namų kino sistemos

Kaina
199 €  -   500 €

TOP Pasiūlymai


 
Konsultuokitės:
  Tel. 880040000
  El. p. info@elektromarkt.lt
  Pokalbis gyvai

Garsas namams

Dvi populiariausios namuose naudojamos garso sistemos yra taip vadinami „soundbar‘ai“ arba iš daugiau kolonėlių sudaryti 5.1 arba 7.1 namų kinai.

Prieš nuspręsdami, kurios jums labiau reikia, pirmiausia turite nutarti, kam naudosite šią garso sistemą. Žiūrėti televizijos laidas, koncertus bei filmus tikrai užteks ir kompaktiškesnės „Soundbar“ sistemos, tačiau jeigu norite pajausti visus įmanomus garso pojūčius tiek žiūrint filmus, tiek klausantis muzikos, jums reikės tikro ervinio garso, kurį gali sukurti 5.1 bei 7.1 namų kinai.

Ką reiškia 2.1 / 5.1 / 7.1?Muzikos klausymui reikalingas stereo garsas, o jį geriausiai atkuria 2.1 sistema. Dauguma filmų daroma 5.1 garso sistemoms, tad norint žiūrėti kinus, jos visiškai pakaks. 7.1 sistema turi daugiausiai kolonėlių, todėl sukuria geriausią edvinį garsą. Norintiems didžiausio kino teatro efekto, ši sistema tiks geriausiai. 

Soundbar ar namų kinas

Laisvai pastatomos kolonėlės, ar kitaip vadinama namų kino sistema, užtikrins, kad erdvinis garsas skambės geriau ir bus kokybiškesnis. Tokios kolonėlės dažniausiai groja USB, DVD, CD, Blueray formatus. Per tokių kolonėlių garso sistemą galite vaizduoti ir Smart TV net tada, kai televizoriuje jos nėra.

Garso sistema Soundbar, lyginant su laisvai pastatomomis kolonėlėmis, užima kur kas mažiau vietos. Be to, dažniausiai čia nėra jokių garso laidų. Šioje sistemoje dažniausiai yra bevielė aukštų dažnių kolonėlė. Kiti Soundbar privalumai – unikalus dizainas, specialūs modeliai lenktiems televizoriams, dažniausiai groja tik per USB, NFC arba Bluetooth.

Svarbūs kriterijai

Jei namuose įsirenginėjate garso sistemą, teks pagalvoti ne tiek apie dizainą, bet ir apie laidus ir pajungimą – ne veltui žmonės, įsirenginėdami butus ar namus, dažnai iš anksto apgalvoja šią idėją. Renkantis kolonėles, jums svarbu USB ar HDMI jungtys, galimas bevielis pajungimas.

Pastatomos ar pakabinamos kolonėlės? Pastatomos kolonėles skleidžia kokybiškesnį garsą, geriau perteikia žemus dažnius. Pakabinamų didžiausias pliusas – jos užima mažiau vietos, tačiau ne taip gerai atkuria žemus dažnius.

Rinkdamiesi garso sistemą taip pat pagalvokite, akustinės ar refleksinės kolonėlės jums tinkamiausios. Akustinio korpuso kolonėlės – sandarios dėžes tipas – sukuria labai tikslų garsą. Refleksinio korpuso kolonėlės – dėžė su korpuse esančia anga – sukuria galingą, tačiau ne tokį tikslų garsą.

Dar vienas klausimas, į kurį turite sau atsakyti prieš rinkdamiesi kolonėles – belaidės ar laidinės kolonėlės? Belaidėms kolonėlėms nereikia garso laidų, tačiau jų vis tiek neišvengsite – kiekvienai kolonėlei vis tiek reikia energijos lizdo (į tai svarbu atsižvelgti planuojant, kur statysite kolonėles).  Laidinės kolonėlės sukuria kokybiškesnį garsą. Siekiant kuo profesionalesnio garso, visos kolonėlės jungiamos laidais.